Konfrans Liqasında oyunların nəticələri

Konfrans Liqasında oyunların nəticələri

29 İyul 10:28
174
Bəyəndim (0) Bəyənmədim (0)

Konfrans Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

Dünən keçirilən matçlarda aşağıdakı nəticələr qeydə alınıb:

"Astana" (Qazaxıstan) - "Rakuv" (Polşa) - 0:1 (ilk oyun 0:5)
"Qəbələ" (Azərbaycan) - "Fehervar" (Macarıstan) - 2:1 (ilk oyun 1:4)
"Kişvarda" (Macarıstan) -
"Kayrat" (Qazaxıstan) - 1:0 (ilk oyun 1:0)
"Milsami" (Moldova) - KuPS (Finlandiya) - 1:4 (ilk oyun 2:2)
"Payde" (Estoniya) -
"Ararat" (Ermənsitan) - 0:0, penaltilər seriyası 5:3 (ilk oyun 0:0)
"Elfsborq" (İsveç) - "Molde" (Norveç) - 1:2 (ilk oyun 1:4)
"Makkabi Netanya" (İsrail) - "Başakşəhər" (Türkiyə) - 0:1 (ilk oyun 1:1)
"Vikinq" (Norveç) -
"Sparta" (Praqa, Çexiya) - 2:1 (ilk oyun 0:0)
"Vıborq" (Danimarka) -
"Suduva" (Litva) - 1:0 (ilk oyun 1:0)
"Slaviya" (Praqa, Çexiya) -
"Sent-Yozef" (Cəbəllütariq) - 7:0 (ilk oyun 4:0)
"Çukariçki" (Serbiya) -
"Rasinq" (Lüksemburq) - 4:0 (ilk oyun 4:1)
"Brondbü" (Danimarka)
- "Poqon" (Polşa) - 4:0 (ilk oyun 1:1)
"Laçi" (Albaniya) - "Petrokub" (Moldova) - 1:4 (ilk oyun 0:0)
"Drita" (Kosovo) - "Antverpen" (Belçika) - 0:2 (ilk oyun 0:0)
"Şkendiya" (Şimali Makedoniya) -
"Valmeyras" (Latviya) - 3:1 (ilk oyun 2:1)
"Slayqo" (İrlandiya) -
"Motervell" (Şotlandiya) - 2:0 (ilk oyun 1:0)
"Konyaspor" (Türkiyə)
- BATE (Belarus) - 2:0 (ilk oyun 3:0)
"Lexiya" (Polşa) - "Rapid" (Avstriya) - 1:2 (ilk oyun 0:0)
"Dinamo" (Minsk, Belarus) - "Hapoel" (Beer-Şeva) - 0:1 (ilk oyun 1:2)
PAOK (Yunanıstan) - "Levski" (Bolqarıstan) - 1:1 (ilk oyun 0:2)
"Yanq Boyz" (İsveçrə)
- "Liepaya" (Latviya) - 3:0 (ilk oyun 1:0)
"Hamrun" (Malta) - "
Velej" (Bosniya və Herseqovina) - 1:0 (ilk oyun 1:0)
"Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail)
- "Zirə" (Azərbaycan) - 0:0 (ilk oyun 3:0)
"Universitatya Krayova" (Rumıniya) -
"Vllaznia" (Albaniya) - 3:0 (ilk oyun 1:1)
"Riqa" (Latviya) -
"Rujomberk" (Slovakiya) - 2:1 (ilk oyun 3:0)
"Dyurqarden" (İsveç) -
"Riyeka" (Xorvatiya) - 2:0 (ilk oyun 2:1)
"Styaua" (Buxarest, Rumıniya) -
"Saburtalo" (Gürcüstan) - 4:2 (ilk oyun 0:1)
"Nyutaun" (Uels) - "Spartak" (Trnava, Slovakiya) - 1:2 (ilk oyun 1:4)
SSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - "
Makedoniya" (Şimali Makedoniya) - 4:0 (ilk oyun 0:0)
"Olimpiya" (Sloveniya) - "Şepsi" (Rumıniya) - 2:0, penaltilər 2:4 (ilk oyun 1:3)
APOEL (Kipr) -
"Botev" (Bolqarıstan) - 2:0 (ilk oyun 0:0)
"Neftçi" (Azərbaycan) -
"Aris" (Kipr) - 3:0 (ilk oyun 0:2)
"Dinamo" (Batumi, Gürcüstan) -" Lex" (Polşa) - 1:1 (ilk oyun 0:5)
"Radniçki" (Serbiya) - "Qzira" (Malta) - 3:3, penaltilər 1:3 (ilk oyun 2:2)
"Levadiya" (Estoniya) - "Hibernians" (Malta) - 1:1 (ilk oyun 2:3)
"Krusayder" (Şimali İrlandiya) - "Bazel" (İsveçrə) - 1:1 (ilk oyun 0:2)
"Zrinjski" (Bosniya və Herseqovina) -
"Tirana" (Albaniya) - 3:2 (ilk oyun 1:0)
"Tre Fiori" (San Marino) -" B36 Torşavn" (Farer adaları) - 0:0 (ilk oyun 0:1)
"Puşkaş Akademiya" (Macarıstan) - "Vitoriya" (Portuqaliya) - 0:0 (ilk oyun 0:3)
"Dunayska Streda" (Slovakiya) -
"Vikinqur" (Farer adaları) - 2:0 (ilk oyun 2:0)
"Tuzla Siti" (Bosniya və Herseqovina) - "Alkmaar" (Niderland) - 0:4 (ilk oyun 0:1)
"Vaduz" (Lixtenşteyn) -
"Koper" (Sovakiya) - 1:1 (ilk oyun 1:0)
"Mura" (Sloveniya) - "Sent-Patriks" (İrlandiya) - 0:0, penaltilər 5:6 (ilk oyun 1:1)

Qol.az